Uitzonderlijk eenvoudig te bedienen bosmaaier met hoge prestaties en unieke ergonomische oplossingen ontworpen voor fulltime uitzetwerkzaamheden. Uitgerust met AutoTune voor optimale motorprestaties. Geoptimaliseerde transmissie met het conische tandwiel onder een hoek van 24 graden vereenvoudigt gericht vellen in dichte bossen. Warme handen in een koud, vochtig klimaat met handvatverwarming. Gemakkelijk te starten X-Torq®-motor met snelle acceleratie, lager brandstofverbruik en lagere emissies. Zeer lage trillingen dankzij een effectieve trillingsdemping van de motor, aandrijfas en snijuitrusting. Gemakkelijk te starten met Smart Mode.
Geleverd met Balance XT harnas.
Geleverd met Balance XT harnas.
| Gewicht excl snoei uitrusting | 8.4 kg |
| Afmeting lxbxh | 161 cm x 28.9 cm x 23.8 cm |
| Cilinder inhoud | 45.7 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 1 l |
| Benzine verbruik | 450 g/kWh |
| Maximale snelheid | 9000 t/pm |
| Toeren stationair | 2700 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 99 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 856 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 116 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.29 |
| Oem harnas | Balance XT2 |
| Buisdiameter | 32 mm |
| Maximale toerental uitgangsas | 9700 t/pm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 3.2 m/s² |
| Overbrengingshoek | 24 ° |
| Oem zaagblad | Scarlett 225-24 |
HUSQVARNA 545FXT MET ZAAGBLAD, INCL. DRAA GTUIG
- Model: 967176603
-
1.249,00€
- Excl. BTW: 1.032,23€

