Husqvarna 545RXT is een motorzeis voor professionele gebruikers die lange stukken zwaar gras of andere vegetatie snijdt of trimt. De unieke combinatie van kracht, prestaties en comfort betekent hoge productiviteit en lage belastbaarheid van gebruikers. Vereenvoudigde startprocedure: gewoon opschonen, op de startknop drukken en aan het snoer trekken. Krachtige motor met X-Torq®-technologie biedt een hoog brandstofverbruik en lagere uitlaatemissieniveaus, terwijl AutoTune ™ automatische motoraanpassing topprestaties levert, ongeacht de brandstofkwaliteit, het klimaat of de hoogte. Balance XT-harnas, verstelbare handgrepen en efficiënte trillingsdemping helpen de productiviteit en het comfort te maximaliseren, zelfs voor de langste, zwaarste taken.
| Afmeting lxbxh | 172 cm x 28.9 cm x 23.8 cm |
| Cilinder inhoud | 45.7 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 1 l |
| Benzine verbruik | 450 g/kWh |
| Maximale snelheid | 9000 t/pm |
| Toeren stationair | 2700 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 100 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 856 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 117 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.4 |
| Oem harnas | Balance XT2 |
| Buisdiameter | 32 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 11.4 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 8800 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.5 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 3900 t/pm |
| Draaimoment max | 2.6 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6600 t/pm |
| Bougie | NGK CMR6H |
| Maaibreedte | 49 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 3.5 m/s² |
| Overbrengingshoek | 35 ° |
| Buislengte | 1465 mm |
| Oem grasmes | Multi 300-3 |
| Oem trimmerkop | T45X M12 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddelType smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |