Professionele bosmaaier met zowel hoge prestaties als sensationele ergonomie en manoeuvreerbaarheid. De X-Torq® motor levert brute krachte en een uitstekend brandsofverbruik. Geoptimaliseerde schachtlengte en de hoekoverbrenging onder 35 degrees.
Wordt geleverd met het Balance XT harnas.
Wordt geleverd met het Balance XT harnas.
| Afmeting lxbxh | 172.4 cm x 27.5 cm x 24.1 cm |
| Cilinder inhoud | 45.7 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.9 l |
| Benzine verbruik | 450 g/kWh |
| Maximale snelheid | 9000 t/pm |
| Toeren stationair | 2700 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 101 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 910 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 117 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.4 |
| Oem harnas | Balance X |
| Buisdiameter | 32 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 10.8 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 8800 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.5 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 3900 t/pm |
| Draaimoment max | 2.6 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6000 t/pm |
| Bougie | NGK CMR6H |
| Maaibreedte | 49 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 2.9 m/s² |
| Overbrengingshoek | 35 ° |
| Buislengte | 1465 mm |
| Oem grasmes | Multi 300-3 |
| Oem trimmerkop | T45X M12 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |
HUSQVARNA 545 RX TRIMMY EN MES, INCL. DRAAGTUIG
- Model: 966015902
-
1.149,00€
- Excl. BTW: 949,59€

