De Husqvarna 545FR wordt compleet geleverd met trimmerkop, grasmaaierblad en zaagblad. Deze flexibiliteit maakt het een ideale oplossing voor mensen die de voordelen van beide producten in één effectief pakket willen combineren. De X-Torq®-motor levert pure kracht en een uitstekend brandstofverbruik. LowVib®-vibratiedemping maximaliseert het comfort en de controle voor de gebruiker.
| Afmeting lxbxh | 164 cm x 27.5 cm x 24.1 cm |
| Gewicht excl snoei uitrusting | 8.7 kg |
| Cilinder inhoud | 45.7 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.9 l |
| Benzine verbruik | 450 g/kWh |
| Maximale snelheid | 9000 t/pm |
| Toeren stationair | 2700 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 100 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 910 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 117 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.4 |
| Oem harnas | Balance X |
| Buisdiameter | 32 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 10.9 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 8800 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.5 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 3900 t/pm |
| Draaimoment max | 2.6 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6000 t/pm |
| Bougie | NGK CMR6H |
| Maaibreedte | 49 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 3.8 m/s² |
| Overbrengingshoek | 35 ° |
| Buislengte | 1384 mm |
| Oem grasmes | Multi 300-3 |
| Oem zaagblad | Scarlett 200-22 |
| Oem trimmerkop | T45X M12 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |