Husqvarna 535iRX is een robuuste, krachtige accu-aangedreven bosmaaier, ontworpen voor fulltime professioneel gebruik - lichtgewicht, uitgebalanceerd en krachtig equivalent aan een 35cc-benzinebosmaaier. De E-TORQ-motor en een snijdiameter van 45 cm leveren de prestaties die u nodig hebt om de klus op tijd te klaren. De conische tandwielen en andere essentiële componenten worden overgenomen uit ons benzine-assortiment, terwijl de stijve handgreeptoren en de motorophanging zijn gemaakt van magnesium. Inclusief grasmes en trimmerkop. (exclusief accu en oplader)
| Afmeting lxbxh | 175 cm x 12.5 cm x 175 cm |
| Type accu | Li-Ion |
| Accuspanning | 36 V |
| Maximale snelheid | 11500 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 82 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 96 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.4 |
| Gewicht zonder accu | 4.9 kg |
| Oem harnas | Balance 55 |
| Buisdiameter | 28 mm |
| Aandrijving | Accu |
| Weee classified | Yes |
| Product afmeting breedte imperial | 4.921 inch |
| Motortype | BLDC (borstelloos) |
| Maximale toerental uitgangsas | 8200 t/pm |
| Maaibreedte | 45 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 1.3 m/s² |
| Overbrengingshoek | 35 ° |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting | 4.9 kg |
| Buislengte | 1380 mm |
| Oem grasmes | Multi 300-3 |
| Oem trimmerkop | T35 M12 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |