Efficiënt en makkelijk te gebruiken motorzeis met J handvat waarmee u zowel met draad als met grasmes kunt werken. Laagste trillingsniveau in zijn klasse.
| Afmeting lxbxh | 174.4 cm x 33.8 cm x 22.2 cm |
| Gewicht excl snoei uitrusting | 4.3 kg |
| Cilinder inhoud | 25.4 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.51 l |
| Benzine verbruik | 600 g/kWh |
| Maximale snelheid | 8500 t/pm |
| Toeren stationair | 3000 t/pm |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 1141 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 106 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 19 |
| Oem harnas | Draagtuig |
| Buisdiameter | 24 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 13.31 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 6500 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.65 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 4000 t/pm |
| Draaimoment max | 1.2 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6000 t/pm |
| Bougie | NGK BPMR8Y |
| Maaibreedte | 45 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Gras 255-4 |
| Oem trimmerkop | T35 M10 |
| Handvat type | J handvat |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 94 dB(A) |
HUSQVARNA 525RJX 525 RJX TRIMMY EN MES
- Model: 966777101
-
549,00€
- Excl. BTW: 453,72€

