Husqvarna 525RXT Mark II is een krachtige, lichtgewicht 25cc benzinemotorzeisen voor professioneel gebruik. Uitgerust met een grote brandstoftank voor een langere looptijd. Deze robuuste, goed uitgebalanceerde motorzeis is ontworpen voor frequent trimwerk. De grote snijbreedte verhoogt de productiviteit. Maakt eenvoudig verbinding met Husqvarna FleetServices met het als accessoire verkrijgbare connectiviteitsapparaat. Wordt geleverd met harnas Balance 55, trimmerkop en 4-tands grasmes.
| Afmeting lxbxh | 174.4 cm x 63.1 cm x 50.7 cm |
| Gewicht excl snoei uitrusting | 5.8 kg |
| Cilinder inhoud | 25.4 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.65 l |
| Benzine verbruik | 600 g/kWh |
| Maximale snelheid | 8500 t/pm |
| Toeren stationair | 3000 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 96 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 1141 g/kWh |
| Overbrengingsverhouding | 13 |
| Oem harnas | Balance 55 |
| Buisdiameter | 24 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 24.84 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 8200 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.55 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 4000 t/pm |
| Draaimoment max | 1.2 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6000 t/pm |
| Bougie | Husqvarna HQT-2 |
| Maaibreedte | 45 cm |
| Draadloze connectie | Husqvarna Connectivity Device |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 2.5 m/s² |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Gras 255-4 |
| Oem trimmerkop | T35 M10 |
| Handvat type | Fietsstuur handgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |