Husqvarna 525RX Mark II is een krachtige, lichtgewicht 25cc benzinemotorzeisen voor professioneel gebruik. Uitgerust met een grote brandstoftank voor een langere looptijd. Deze robuuste, goed uitgebalanceerde motorzeis is ontworpen voor frequent trimwerk. De grote snijbreedte verhoogt de productiviteit. Maakt eenvoudig verbinding met Husqvarna FleetServices met het als accessoire verkrijgbare connectiviteitsapparaat. Wordt geleverd met harnas Balance 35, trimmerkop en 4-tands grasmes.
| Afmeting lxbxh | 174.4 cm x 63.1 cm x 50.7 cm |
| Gewicht excl snoei uitrusting | 5.5 kg |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 94 dB(A) |
| Cilinder inhoud | 25.4 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.65 l |
| Benzine verbruik | 600 g/kWh |
| Maximale snelheid | 8500 t/pm |
| Toeren stationair | 3000 t/pm |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 1141 g/kWh |
| Overbrengingsverhouding | 13 |
| Oem harnas | Balance 35 |
| Buisdiameter | 24 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 24.84 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 8200 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.55 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 4000 t/pm |
| Draaimoment max | 1.2 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6000 t/pm |
| Bougie | Husqvarna HQT-2 |
| Maaibreedte | 45 cm |
| Draadloze connectie | Husqvarna Connectivity Device |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 2.7 m/s² |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Buislengt | 1483 mm |
| Oem grasmes | Gras 255-4 |
| Oem trimmerkop | T35 M10 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |