Husqvarna 525iLK is een robuuste, krachtige professionele accu-combimachine. Goed uitgebalanceerd, lichtgewicht en vermogen gelijk aan een 25cc benzinemotor. Deze draadloze elektrische combimachine is ontworpen voor fulltime gebruik en levert de prestaties die u nodig hebt met een borstelloze E-TORQ-motor en grastrimmer met een snijdiameter van 42 cm. Het brede assortiment Husqvarna combi-hulpstukken maakt het een zeer veelzijdig gereedschap voor het maaien, snoeien, snoeien van heggen, het afkanten van randen of schoonmaken. . Geïntegreerde connectiviteit voor eenvoudige aansluiting op digitale services.
Accu en oplader niet inbegrepen.
Accu en oplader niet inbegrepen.
| Accuspanning | 36 V |
| Type accu | Li-Ion |
| Maaibreedte | 42 cm |
| Gewicht (excl. accu en snijuitrusting) | 3,3 kg |
| Gewicht zonder accu | 3,9 kg |
| Buisdiameter | 24 mm |
| Maximale toerental uitgangsas | 5.800 t/pm |
| Motortype | BLDC (borstelloos) |
| Overbrengingsverhouding | 1 |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| OEM Trimmerkop | T35 M10 |
| Geluidsdrukniveau (LWA) | 95 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau bij oor van de gebruiker | 86 dB(A) |
| Equivalent trillingsniveau (ahv, eq) voor / achter | 1,4 m/s² |
| Equivalent trillingsniveau (ahv, eq) voor / achter | 1,5 m/s² |
HUSQVARNA 525ILK TRIMMER (ZONDER ACCU EN LADER)
- Model: 970551602
-
559,00€
- Excl. BTW: 461,98€

