Een lichtgewicht en krachtige bullhorn trimmer voor professionele gebruikers. Perfect voor tuinders, tuinarchitecten en aannemers. Beschikt over uitstekende ergonomie en balans, tweewegrotortrimmerkop en duurzame borstelloze motor. Comfortabel harnas inbegrepen.
| Type accu | Li-Ion |
| Accuspanning | 36 V |
| Maximale snelheid | 5500 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 76.1 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 96 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1 |
| Gewicht zonder accu | 3.8 kg |
| Oem harnas | Balance 35B |
| Buisdiameter | 24 mm |
| Aandrijving | Accu |
| Weee classified | Yes |
| Product afmeting breedte imperial | BLDC (borstelloos) |
| Maximale toerental uitgangsas | 5500 t/pm |
| Maaibreedt | 40 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 0.7 m/s² |
| Overbrengingshoek | 35 ° |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting metric | 3.8 kg |
| Buislengte | 970 mm |
| Oem grasmes | Gras 255-4 |
| Oem trimmerkop | T25B |
| Handvat type | Ossekopgreep |