Husqvarna 435i is een accu aangedreven kettingzaag met eersteklas zaagprestaties dankzij een geoptimaliseerd koppel, een hoge kettingsnelheid en een duurzame borstelloze motor. Dit resulteert in veelzijdige efficiëntie voor lichte werkzaamheden op het land, zoals het vellen van kleinere bomen, opruimen, snoeien of het zagen van brandhout. Met de IPX4-classificatie is de elektronica beschermd tegen weersinvloeden, zodat je de klus het hele jaar door kunt klaren, zelfs als het regent.
Met het gebruiksvriendelijke toetsenbord kun je snel de accustatus en foutmeldingen controleren en met één druk op de knop starten en stoppen. Het ontwerp van de accu door de behuizing maakt het gemakkelijk om de accu te verwijderen wanneer deze moet worden opgeladen en vermindert het risico op houtspaanders en stof dat zich ophoopt in het accucompartiment. Er is ook de savE™-modus die een maximale werktijd biedt en ideaal is voor taken waarvoor niet het volle vermogen nodig is. En wanneer andere tuinklussen de aandacht vragen, kan de 36V accu worden gebruikt voor verschillende andere Husqvarna gereedschappen.
Optioneel uitgerust met gereedschapsloze kettingspanner.
Met het gebruiksvriendelijke toetsenbord kun je snel de accustatus en foutmeldingen controleren en met één druk op de knop starten en stoppen. Het ontwerp van de accu door de behuizing maakt het gemakkelijk om de accu te verwijderen wanneer deze moet worden opgeladen en vermindert het risico op houtspaanders en stof dat zich ophoopt in het accucompartiment. Er is ook de savE™-modus die een maximale werktijd biedt en ideaal is voor taken waarvoor niet het volle vermogen nodig is. En wanneer andere tuinklussen de aandacht vragen, kan de 36V accu worden gebruikt voor verschillende andere Husqvarna gereedschappen.
Optioneel uitgerust met gereedschapsloze kettingspanner.
| Type accu | Li-Ion |
| Accuspanning | 36 V |
| Afmeting lxbxh | 46 cm x 20.1 cm x 23.5 cm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 90 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 103 dB(A) |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq voor achter hand | 3.5 m/s² |
| Weee classified | Ja |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting metric | 2.7 kg |
| Kettingsnelheid bij max vermogen metric | 21 m/s |
| Type brandstof | Battery |
| Zaagbladlengte max metric | 40 cm |
| Kettingsteek | .325" mini |
| Type ketting | SP21G |
| Zaagblad lengte metric | 40.6 cm |
| Type zwaard lang | Tandwielpunt |
HUSQVARNA 435I ACCU-ZAAG 40 CM (ZONDER ACCU EN OPLADER)
- Model: 970718216
-
479,00€
- Excl. BTW: 395,87€

