Husqvarna 325R - een veelzijdige bosmaaier met hoog vermogen die het efficiënt maakt om hoog gras te trimmen en taaiere vegetatie te maaien. De bosmaaier heeft een gemakkelijk te starten motor met verminderde weerstand in het startkoord voor minimale inspanning. Het gebruik is eenvoudig dankzij de gemakkelijk te begrijpen bedieningselementen en een stopschakelaar die automatisch terugkeert in de ON-positie om de volgende start te vergemakkelijken. De draad wordt snel doorgevoerd als u de trimmerkop in de grond duwt. De 325R wordt geleverd met zowel een trimmerkop als een grasmes, waardoor u een flexibel gereedschap hebt voor verschillende taken.
| Afmeting lxbxh | 178.5 cm x 68.5 cm x 48.6 cm |
| Cilinder inhoud | 27.6 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.34 l |
| Benzine verbruik | 495 g/kWh |
| Maximale snelheid | 8000 t/pm |
| Toeren stationair | 3000 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 91 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 1504 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 115 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 13.19 |
| Oem harnas | Standaard dubbel draagtuig |
| Buisdiameter | 24 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 27 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 7200 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.5 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 4200 t/pm |
| Draaimoment max bij rpm | 6000 t/pm |
| Bougie | Husqvarna HQT-4 672201 |
| Maaibreedte | 43.2 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 5.7 m/s² |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Gras 255-4 |
| Oem trimmerkop | T35 M10 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Power grease |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |