Ervaar een veelzijdige bosmaaier die is ontwikkeld voor verschillende trim- en maaitaken in en rond de tuin. De Husqvarna 135R heeft een krachtige X-Torq®-motor en is eenvoudig te hanteren met een brandstofpomp en een stopschakelaar die na gebruik weer op ON wordt gezet. De draad wordt snel doorgevoerd als u de trimmerkop in de grond duwt. Het inbegrepen dubbele draagstel maakt een comfortabele werkhouding mogelijk en de handgreepbeugel kan worden versteld voor optimaal comfort. Deze bosmaaier wordt geleverd met een grasmes voor veeleisende taken.
| Afmeting lxbxh | 174.5 cm x 27 cm x 25 cm |
| Gewicht excl snoei uitrusting | 6.8 kg |
| Cilinder inhoud | 34.6 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.6 l |
| Benzine verbruik | 435 g/kWh |
| Maximale snelheid | 8400 t/pm |
| Toeren stationair | 2900 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 98 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 862 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 113 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.4 |
| Oem harnas | Standaard dubbel draagtuig |
| Buisdiameter | 28 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 16.6 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 8220 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.5 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 3800 t/pm |
| Draaimoment max | 1.8 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6600 t/pm |
| Maaibreedte | 47 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 2.5 m/s² |
| Overbrengingshoek | 35 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Multi 300-3 |
| Oem trimmerkop | T35 M12 |
| Handvat type | Ossekopgreep draaibaar |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Bougie | Champion RCJ6Y |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |