Husqvarna 129R – een bosmaaier met een krachtige 27cc-motor voor efficiënt trimmen en maaien. Hij wordt geleverd met zowel een trimmerkop als een grasmes, waardoor het een veelzijdig gereedschap voor verschillende taken is. Een soepele en snelle start met minimale inspanning wordt mogelijk gemaakt door de Smart Start®-functie en de stopschakelaar die na gebruik automatisch wordt teruggezet in de ON-stand. De 129R wordt ook geleverd met een dubbel draagstel, een combinatiebescherming en een U-handgreep.
| Gewicht excl snoei uitrusting | 5.4 kg |
| Afmeting lxbxh | 173.67 cm x 69.21 cm x 41.91 cm |
| Cilinder inhoud | 27.6 cm³ |
| Benzinetank inhoud | 0.34 l |
| Benzine verbruik | 495 g/kWh |
| Maximale snelheid | 8000 t/pm |
| Toeren stationair | 2800 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 89 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 1504 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 115 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 0.68 |
| Oem harnas | Standaard dubbel draagtuig |
| Buisdiameter metric | 25.4 mm |
| Aandrijving | Benzine |
| Weee classified | No |
| Product afmeting breedte imperial | 27.25 inch |
| Maximale toerental uitgangsas | 7200 t/pm |
| Elektroden afstand | 0.5 mm |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 4200 t/pm |
| Draaimoment max | 1.1 Nm |
| Draaimoment max bij rpm | 6000 t/pm |
| Bougie | NGK CMR6A |
| Maaibreedte | 43 cm |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 6.51 m/s² |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Buislengte | 1483 mm |
| Oem grasmes | Gras 255-4 |
| Oem trimmerkop | R25 |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
| Type smeermiddel | Husqvarna 2 takt of gelijkwaardig 50:1 |