Husqvarna 120iTK4 Inclusief Stokzaag en Stokheggenschaar en Accu en Lader (BLI10 en QC80)
De Husqvarna 120iTK4 wordt geleverd inclusief stokzaag en stokheggenschaar. 120iTK4 is een telescopisch paalproduct, wat betekent dat u de "body" van de machine kunt combineren met een stokzaag of een heggenschaar. Dit maakt het een veelzijdig en handig hulpmiddel voor verschillende bewerkingen, afhankelijk van de uit te voeren taak. Uitgerust met een telescopische buis met een bereik tot 4 m en een gedeelde schacht voor eenvoudig transport.
LET OP DE 120iTK4 WORDT GELEVERD MET ACCU EN LADER! (BLI10 EN QC80)
Totale lengte 280cm uitgeschoven incl. heggenschaar messen
De Husqvarna 120iTK4 wordt geleverd inclusief stokzaag en stokheggenschaar. 120iTK4 is een telescopisch paalproduct, wat betekent dat u de "body" van de machine kunt combineren met een stokzaag of een heggenschaar. Dit maakt het een veelzijdig en handig hulpmiddel voor verschillende bewerkingen, afhankelijk van de uit te voeren taak. Uitgerust met een telescopische buis met een bereik tot 4 m en een gedeelde schacht voor eenvoudig transport.
LET OP DE 120iTK4 WORDT GELEVERD MET ACCU EN LADER! (BLI10 EN QC80)
Totale lengte 280cm uitgeschoven incl. heggenschaar messen
| Gewicht excl snoei uitrusting | 6.1 kg |
| Type accu | Li-Ion |
| Accuspanning | 36 V |
| Modelnaam accu | BLi10, 36V / 2,0Ah |
| Aantal accus inbegrepen | 1 |
| Modelnaam acculader | 40-C80 |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 80.6 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 97 dB(A) |
| Oem harnas | Draagtuig |
| Aandrijving | Accu |
| Motortype | PMDC (2 borstels) |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting | 6.1 kg |
| Kettingsnelheid bij max vermogen | 10 m/s |
| Zaagbladlengte max | 30 cm |
| Kettingsteek | 1/4" |
| Type ketting | H00 |
| Zaagblad lengte | 10 inch |
| Type zwaard lang | Tandwielpunt |
| Olie tank volume | 0.07 l |
| Volledige lengte inclusief snijuitrusting | 304 cm |
HUSQVARNA 120ITK4 INCL. HEGGENSCHAAR EN KETTINGZAAG UNIT ( INCL. ACCU EN LADER)
- Model: 970515906
-
439,00€
- Excl. BTW: 362,81€

