Lichtgewicht, veelzijdig en gebruiksvriendelijk – Husqvarna 120 Mark II kettingzaag is ideaal voor tuinwerkzaamheden zoals het zagen van brandhout, het vellen van kleine bomen en het verwijderen van takken. De X-Torq®-motor levert een hoog vermogen en koppel dankzij de zeer efficiënte verbranding en is eenvoudig te onderhouden dankzij Air Injection™, dat het filter langer schoonhoudt. In geval van terugslag stopt de effectieve door traagheid geactiveerde kettingrem onmiddellijk de ketting om de kans op letsel te verkleinen.
| Gewicht excl snoei uitrusting | 4.85 kg |
| Afmeting lxbxh | 71.1 cm x 23.5 cm x 27.5 cm |
| Cilinder inhoud metric | 38 cm³ |
| Benzinetank inhoud metric | 0.28 l |
| Benzine verbruik | 426 g/kWh |
| Toeren stationair | 3000 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 100.7 dB(A) |
| Uitlaatgassen co2 eu v | 957 g/kWh |
| Geluidsdrukniveau lwa | 113 dB(A) |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq voor achter hand | 2.1 m/s² |
| Weee classified | Nee |
| Aangrijptoerental vd koppeling | 4250 t/pm |
| Bougie | Champion RCJ7Y |
| Kettingsnelheid bij max vermogen metric | 16.8 m/s |
| Type brandstof | Benzine |
| Zaagbladlengte max metric | 45 cm |
| Kettingsteek | 3/8" mini |
| Type ketting | H37 |
| Zaagblad lengte metric | 35 cm |
| Zaagblad lengte | 14 inch |
| Spikes | Enclosed |
| Type zwaard lang | Tandwielpunt |
| Ontstekingsmodule luchtopening metric | 0.25 mm |
| Cilinder slag metric | 32 mm |
| Ontstekingsmodule luchtopening imperial | 0.010 inch |
| Cilinder slag imperial | 1.259 inch |