De Husqvarna 120iB is een lichtgewicht en gebruiksvriendelijke bladblazer op batterijen voor kleine en middelgrote tuinen. Handig, gemakkelijk starten, snelle acceleratie, laag gewicht en drie standen voor flexibele bediening. Door het compacte ontwerp, de zachte grip, het lage gewicht en de perfecte balans kunt u efficiënt werken terwijl u uw lichaam minder belast. (inclusief accu en opalder)
| Type accu | Li-Ion |
| Accuspanning | 36 V |
| Modelnaam accu | BLi20, 36V / 4,0Ah |
| Modelnaam acculader | QC 80, 80W /220V |
| Aantal accu's inbegrepen | 1 |
| OEM type mondstuk | Rond |
| OEM Harnas | Draagtuig |
| Vacuum Kit | Nee |
| Max. blaaskracht | 9,6 N |
| Boost-modus | Nee |
| Max. luchtstroom bij mondstuk (rond) | 10,3 m³/min |
| Max. luchtstroom bij mondstuk (rond) | 618 m³/h |
| Max. luchtsnelheid (rond mondstuk) | 46 m/s |
| Gewicht zonder accu | 2 kg |
| Geluidsdrukniveau bij oor van de gebruiker | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau, gemeten | 95,7 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau (LWA) | 96,6 dB(A) |
| Equivalent trillingsniveau (ahv, eq) voor / achter | 1 m/s² |