Productbeschrijving
Husqvarna 110iL is de ideale accu-grastrimmer voor kleinere tuinen, die werkt met weinig geluid, trillingen en geen directe emissies. Ontworpen om extreem gemakkelijk en leuk te gebruiken. Deze accu-grastrimmer levert uitstekende werkresultaten, ook voor de onervaren gebruiker, dankzij functies zoals auto-feed trimmerkop, opvouwbare Plant Guard-beugel en Edging-modus met geïntegreerd steunwiel. Door de gedeelde schacht is hij zeer gemakkelijk te vervoeren en op te bergen.
Husqvarna 110iL is de ideale accu-grastrimmer voor kleinere tuinen, die werkt met weinig geluid, trillingen en geen directe emissies. Ontworpen om extreem gemakkelijk en leuk te gebruiken. Deze accu-grastrimmer levert uitstekende werkresultaten, ook voor de onervaren gebruiker, dankzij functies zoals auto-feed trimmerkop, opvouwbare Plant Guard-beugel en Edging-modus met geïntegreerd steunwiel. Door de gedeelde schacht is hij zeer gemakkelijk te vervoeren en op te bergen.
| Accuspanning | 36 V |
| Type accu | Li-Ion |
| Maaibreedte | 30 cm |
| Gewicht (excl. accu en snijuitrusting) | 3 kg |
| Gewicht zonder accu | 3,2 kg |
| Buisdiameter | 26 mm |
| Maximale toerental uitgangsas | 6.500 t/pm |
| Motortype | PMDC (2 borstels) |
| Overbrengingsverhouding | 2,8 |
| Overbrengingshoek | 20 ° |
| OEM Trimmerkop | A15B |
| Geluidsdrukniveau (LWA) | 92 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau bij oor van de gebruiker | 73,4 dB(A) |
| Equivalent trillingsniveau (ahv, eq) voor / achter | 1,36 m/s² |
| Equivalent trillingsniveau (ahv, eq) voor / achter | 1,05 m/s² |
HUSQVARNA GRASTRIMMER 110IL (EXCL. ACCU EN LADER)
- Model: 970531201
-
179,99€
- Excl. BTW: 148,75€

