Hoekprofiel ongelijkzijdig aluminium brute 40x20x2mm 100cm
| Digis-nr. | 2424911 |
| gewicht | Zie downloads. |
| kleur | brute |
| lengte | 100cm |
| Maat A | 40mm |
| maat A x B | 40 x 20mm |
| Maat B | 20mm |
| Maat C | 2mm |
| materiaal | aluminium |
HOEKPROFIEL ONGELIJKZIJDIG ALUMINIUM BRUTE 40X20X2MM 100CM
- Model: 166347
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
9,89€
- Excl. BTW: 8,18€

