Hoekprofiel ongelijkzijdig aluminium brute 30x15x2mm 100cm
| Digis-nr. | 2424614 |
| gewicht | Zie downloads. |
| kleur | brute |
| lengte | 100cm |
| Maat A | 30mm |
| maat A x B | 30 x 15mm |
| Maat B | 15mm |
| Maat C | 2mm |
| materiaal | aluminium |
HOEKPROFIEL ONGELIJKZIJDIG ALUMINIUM BRUTE 30X15X2MM 100CM
- Model: 166341
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
7,62€
- Excl. BTW: 6,29€

