Hoekprofiel ongelijkzijdig aluminium brute 20x10x2mm 100cm
| Digis-nr. | 2424112 |
| gewicht | Zie downloads. |
| kleur | brute |
| lengte | 100cm |
| Maat A | 20mm |
| maat A x B | 20 x 10mm |
| Maat B | 10mm |
| Maat C | 2mm |
| materiaal | aluminium |
HOEKPROFIEL ONGELIJKZIJDIG ALUMINIUM BRUTE 20X10X2MM 100CM
- Model: 166333
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
5,80€
- Excl. BTW: 4,79€

