alfer® hoekprofiel aluminium zilver geanodiseerd 20x20x1,5mm 100cm
| Digis-nr. | 3020046 |
| kleur | zilver geanodiseerd |
| lengte | 100cm |
| Maat A | 20mm |
| maat A x B | 20 x 20mm |
| Maat B | 20mm |
| Maat C | 1,5mm |
| materiaal | aluminium |
| merk | alfer® |
HOEKPROFIEL ALUMINIUM ZILVER GEANODISEERD 20X20X1,5MM 100CM
- Model: 167548
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
7,25€
- Excl. BTW: 5,99€

