alfer® hoekprofiel aluminium zilver geanodiseerd 15x15x1,2mm 100cm
| Digis-nr. | 3020022 |
| kleur | zilver geanodiseerd |
| lengte | 100cm |
| Maat A | 15mm |
| maat A x B | 15 x 15mm |
| Maat B | 15mm |
| Maat C | 1,2mm |
| materiaal | aluminium |
| merk | alfer® |
HOEKPROFIEL ALUMINIUM ZILVER GEANODISEERD 15X15X1,2MM 100CM
- Model: 167547
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
4,42€
- Excl. BTW: 3,66€

