alfer® hoekprofiel aluminium zilver geanodiseerd 10x10x1mm 100cm
| Digis-nr. | 3020005 |
| kleur | zilver geanodiseerd |
| lengte | 100cm |
| Maat A | 10mm |
| maat A x B | 10 x 10mm |
| Maat B | 10mm |
| Maat C | 1mm |
| materiaal | aluminium |
| merk | alfer® |
HOEKPROFIEL ALUMINIUM ZILVER GEANODISEERD 10X10X1MM 100CM
- Model: 167546
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
3,32€
- Excl. BTW: 2,75€

