H-profiel of koppelprofiel nr.10 aluminium brute 30x10x1,5mm (panelen 10mm) 200cm
| Digis-nr. | 2480100 |
| gewicht | Zie downloads. |
| kleur | brute |
| lengte | 500cm |
| Maat A | 30mm |
| Maat B | 10mm |
| Maat C | 1,5mm |
| materiaal | aluminium |
H-PROFIEL OF KOPPELPROFIEL NR.10 ALUMINIUM BRUTE 30X10X1,5MM 200CM
- Model: Y02235
-
11,77€
- Excl. BTW: 9,73€
