De S400 is het sterkste zonne- energie apparaat op de markt. Met zijn 40watt zonnepaneel kan de S400 een afrastering van 30 km van stroom voorzien. Zelfs na een week zonder direct zonlicht, heeft het schrikdraadapparaat nog voldoende kracht om genoeg spanning op uw afrastering te zetten. De S400 is uitermate geschikt voor tijdelijke afrasteringen, die wel van een redelijk groot oppervlak zijn. Zo heeft u overal voldoende spanning op de afrastering, zonder dat een stopcontact in de buurt noodzakelijk is!
De term "solar- apparaat" is mogelijk een beetje misleidend, want dit apparaat werkt perfect bij normaal daglicht (zonder zon). Bovendien werkt het tot wel 3 weken zonder direct zonlicht!
De term "solar- apparaat" is mogelijk een beetje misleidend, want dit apparaat werkt perfect bij normaal daglicht (zonder zon). Bovendien werkt het tot wel 3 weken zonder direct zonlicht!
| Accu: | 2x VRLA 12V-7.2Ah |
| Maximale Uitgangsspanning (V): | 9600 |
| Spanning bij belasting 500 Ohm (V): | 6000 |
| Spanning bij belasting 100 Ohm (V): | 2400 |
| Ladingsenergie (J): | 4 |
| Maximale impulsenergie (J): | 3,1 |
| Enkel-draad - Ideale omstandigheden (km): | 65 |
| Multi-draad (2) afstand - Ideale omstandigheden (k | 30 |
| Multi-draad (2) afstand - Lichte begroeiing (km) : | 16 |
| Multi-draad (3) afstand - Aanbevolen (km): | 7 |
| Rasteroppervlakte (Ha/Acre): | 16/40 |
| Gemidd. stroomopname Accu (V/mA): | 12/321 |
| Dagen operationeel zonder daglicht: | ^10 days |
| Controlelampje apparaat aan/uit: | Ja |
| Controlelampje batterij (indicator): | Ja |
| Batterij spaarstand: | Ja |
| Autobescherming bij ontladen accu/batterij: | Ja |
| Half vermogen stand / Wild modus stand: | -/• |
| Nachtspaarstand: | Ja |
| Normaal - langzame pulsstand: | Ja |
| Raster aansluitset bijgeleverd: | Ja |
| Zonnepaneel (Watt): | 40W |
| Oplaadbare batterij inclusief: | Ja |
| Aanbevolen vervangende batterij (Art.nr.): | (2x) 033931 |
| Aanbevolen aantal aardpennen: | 4x1m |
| Geschikte standaard (hoogte): | 007509 (88cm), 730003 (50cm) |
| IPX classificatie: | IPX4 |
| Garantie (Jaar): | 3 |
| Gewicht (Kg): | 14,4 |
GALLAGHER S400 ZONNEPANEEL SCHRIKDRAADAPPARAAT INCL. 2 ACCU'S (4,0J - SOLAR)
- Model: 361307
-
899,00€
- Excl. BTW: 742,98€


