Bijzonderheden
Alle componenten zijn in technopolymeer
Zowel vaste als mobliele installatie mogelijk
Voordelen
Roestvast
Breed toepassingsgebied
Toepassingsgebied
Voor huishoudelijk gebruik
Voor het verwerken van rioolwater uit septic tanks
Verwerkt vaste bestanddelen tot maximaal 25 mm
Functioneert probleemloos bij gedeeltelijke en volledige onderdompeling
Technische informatie
Pomp met vlotter (A): 5 meter kabel
Pomp zonder vlotter (NA): 10 meter
Alle componenten zijn in technopolymeer
Zowel vaste als mobliele installatie mogelijk
Voordelen
Roestvast
Breed toepassingsgebied
Toepassingsgebied
Voor huishoudelijk gebruik
Voor het verwerken van rioolwater uit septic tanks
Verwerkt vaste bestanddelen tot maximaal 25 mm
Functioneert probleemloos bij gedeeltelijke en volledige onderdompeling
Technische informatie
Pomp met vlotter (A): 5 meter kabel
Pomp zonder vlotter (NA): 10 meter
| Maximaal volumedebiet | 15 m³/h |
| Kabellengte | 10 m |
| Nominale spanning | 0-230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale stroom | 4,3 A |
| Maximale mediumtemperatuur (ononderbroken) | 35 °C |
| Minimale mediumtemperatuur (ononderbroken) | 0 °C |
| Maximale opvoerhoogte | 7,45 m |
| Draadtype van aansluiting zuigzijde | BSPP |
| Draaddiameter van aansluiting zuigzijde | 1-1/4 Inch |
| Afgegeven motorvermogen (P2) | 0,55 kW |
DOMPELPOMP FEKA 600 M-NA
- Model: 4590922
-
337,57€
- Excl. BTW: 278,98€

