Voordelen
Gebruiksvriendelijk
Toepassingsgebied
Dweilpomp voor huishoudelijke toepassingen
Ideaal voor het leegpompen van ondergelopen ruimtes
Ook geschikt als vijverpomp
Eigenschappen
Compact
Handvat
Hoogwaardig kunststof
Thermisch beveiligd
Handgeschakeld
Gebruiksvriendelijk
Toepassingsgebied
Dweilpomp voor huishoudelijke toepassingen
Ideaal voor het leegpompen van ondergelopen ruimtes
Ook geschikt als vijverpomp
Eigenschappen
Compact
Handvat
Hoogwaardig kunststof
Thermisch beveiligd
Handgeschakeld
| Maximaal volumedebiet | 3 m³/h |
| Nominaal debiet | 50 l/min |
| Kabellengte | 10 m |
| Nominale spanning | 0-230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale stroom | 1 A |
| Isolatieklasse volgens IEC | F |
| Maximale mediumtemperatuur (ononderbroken) | 35 °C |
| Minimale mediumtemperatuur (ononderbroken) | 0 °C |
| Maximale opvoerhoogte | 3 m |
| Draaddiameter van aansluiting zuigzijde | 3/4 Inch |
| Totale breedte | 160 mm |
| Totale lengte | 185 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Gewicht | 2,8 kg |
DOMPELPOMP E 160
- Model: 3873336
-
157,57€
- Excl. BTW: 130,22€

