Bijzonderheden
Uitstekende aanzuigcapaciteit, ook bij aanwezigheid van luchtbellen in het water
Voordelen
Bedrijfszeker
Toepassingsgebied
Het verpompen van vloeistof: schoon, vrij van vaste of schurende bestanddelen, niet viskeus, niet agressief, niet gekristalliseerd, chemisch neutraal en zo dicht mogelijk de kenmerken van water benaderen
Eigenschappen
Zelfaanzuigend
Beschermingsklasse van de motor: IP 44
Beschermingsklasse op het klemmenbord IP 55 voor de uitvoering met eenfasemotor
Pompbehuizing, dichtingsplaat en seegerring van roestvast staal AISI 304
Uitstekende aanzuigcapaciteit, ook bij aanwezigheid van luchtbellen in het water
Voordelen
Bedrijfszeker
Toepassingsgebied
Het verpompen van vloeistof: schoon, vrij van vaste of schurende bestanddelen, niet viskeus, niet agressief, niet gekristalliseerd, chemisch neutraal en zo dicht mogelijk de kenmerken van water benaderen
Eigenschappen
Zelfaanzuigend
Beschermingsklasse van de motor: IP 44
Beschermingsklasse op het klemmenbord IP 55 voor de uitvoering met eenfasemotor
Pompbehuizing, dichtingsplaat en seegerring van roestvast staal AISI 304
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Nominaal debiet | 3,4 m³/h |
| Maximaal volumedebiet | 4,8 m³/h |
| Nominale spanning | 0-230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Afgegeven motorvermogen (P2) | 1,02 kW |
| Nominale stroom | 6,6 A |
| Isolatieklasse volgens IEC | F |
| Isolatieklasse | 44 |
| Toerental | 2850 r/min |
| Maximale mediumtemperatuur (ononderbroken) | 40 °C |
| Minimale mediumtemperatuur (ononderbroken) | 0 °C |
| Maximale opvoerhoogte | 48,3 m |
| Draadtype van aansluiting zuigzijde | BSPP |
| Draaddiameter van aansluiting zuigzijde | 1 Inch |
| Draaddiameter van aansluiting uitvoerzijde | 1 Inch |
| Totale breedte | 174 mm |
| Totale lengte | 424 mm |
CENTRIFUGAALPOMP JETINOX 132M
- Model: 7730668
-
356,70€
- Excl. BTW: 294,80€

