Bijzonderheden
Werkt ook bij de aanwezigheid van luchtbellen in het water
Voordelen
Minder storingsgevoelig
Toepassingsgebied
Verpompte vloeistof: schoon, vrij van vaste of schurende bestanddelen, niet viskeus, niet agressief, niet gekristalliseerd, chemisch neutraal en zo dicht mogelijk de kenmerken van water benaderen
Bijzonder geschikt voor watertoevoer in installaties in woningen
Voor de kleine landbouw en tuinen
Eigenschappen
Werkt automatisch op basis van drukval in het systeem
Bestaat uit
Pomp
Kabel en stekker
Membraamvat
Drukschakelaar
Werkt ook bij de aanwezigheid van luchtbellen in het water
Voordelen
Minder storingsgevoelig
Toepassingsgebied
Verpompte vloeistof: schoon, vrij van vaste of schurende bestanddelen, niet viskeus, niet agressief, niet gekristalliseerd, chemisch neutraal en zo dicht mogelijk de kenmerken van water benaderen
Bijzonder geschikt voor watertoevoer in installaties in woningen
Voor de kleine landbouw en tuinen
Eigenschappen
Werkt automatisch op basis van drukval in het systeem
Bestaat uit
Pomp
Kabel en stekker
Membraamvat
Drukschakelaar
| Nominaal debiet | 2,1 m³/h |
| Maximaal volumedebiet | 3,6 m³/h |
| Nominale spanning | 0-230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Afgegeven motorvermogen (P2) | 0,6 kW |
| Nominale stroom | 3,8 A |
| Isolatieklasse volgens IEC | F |
| Isolatieklasse | 44 |
| Toerental | 2850 r/min |
| Maximale mediumtemperatuur (ononderbroken) | 35 °C |
| Minimale mediumtemperatuur (ononderbroken) | 0 °C |
| Maximale opvoerhoogte | 47 m |
| Draaddiameter van aansluiting zuigzijde | 1 Inch |
| Draaddiameter van aansluiting uitvoerzijde | 1 Inch |
| Opgenomen vermogen | 0,85 kW |
| Inhoud reservoir | 20 l |
CENTRIFUGAALPOMP AQUAJET 82M/20H
- Model: 7730701
-
371,55€
- Excl. BTW: 307,07€

