Buis rechthoekig aluminium brute 40x20x2mm 100cm
| Digis-nr. | 2440912 |
| gewicht | Zie downloads. |
| kleur | brute |
| lengte | 100cm |
| Maat A | 40mm |
| maat A x B x C | 40 x 20 x 2mm |
| Maat B | 20mm |
| Maat C | 2mm |
| materiaal | aluminium |
BUIS RECHTHOEKIG ALUMINIUM BRUTE 40X20X2MM 100CM
- Model: 166399
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
17,70€
- Excl. BTW: 14,63€

