Bijzonderheden
Hoge belastbaarheid bij continu gebruik: tot 10 keer langere levensduur dan aangedraaide punten
Toepassingsgebied
Voor het monteren van borgringen in boringen
Eigenschappen
Geschroefd scharnier: precieze, spelingsvrije werking van de tang
Ingezette punten: veerstaaldraad, getrokken
Punten met grote contactvlakken: geen verdraaiing van de ringen, eenvoudige montage
Slanke tangkop voor optimale toegang tot het werkstuk
Hoge belastbaarheid bij continu gebruik: tot 10 keer langere levensduur dan aangedraaide punten
Toepassingsgebied
Voor het monteren van borgringen in boringen
Eigenschappen
Geschroefd scharnier: precieze, spelingsvrije werking van de tang
Ingezette punten: veerstaaldraad, getrokken
Punten met grote contactvlakken: geen verdraaiing van de ringen, eenvoudige montage
Slanke tangkop voor optimale toegang tot het werkstuk
| Type | Borgring |
| Werkbereik | 12-25 mm |
| Bekken diameter | 1,3 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Geatramenteerd |
| Materiaal handgreep | Kunststof |
| DIN-norm | 5256 |
| Gewicht | 105 g |
BORGRINGTANG HUIS RECHT 12-25
- Model: 920323
-
26,03€
- Excl. BTW: 21,51€

