Bijzonderheden
Hoge belastbaarheid bij continu gebruik: tot 10 keer langere levensduur dan aangedraaide punten
Voordelen
Openingsveer bevindt zich in het scharnier, beschermd en onverliesbaar
Toepassingsgebied
Voor het monteren van borgringen op assen
Eigenschappen
Geschroefd scharnier: precieze, spelingsvrije werking van de tang
Ingezette punten: veerstaaldraad, getrokken
Punten met grote contactvlakken: geen verdraaiing van de ringen, eenvoudige montage
Slanke tangkop voor optimale toegang tot het werkstuk
Hoge belastbaarheid bij continu gebruik: tot 10 keer langere levensduur dan aangedraaide punten
Voordelen
Openingsveer bevindt zich in het scharnier, beschermd en onverliesbaar
Toepassingsgebied
Voor het monteren van borgringen op assen
Eigenschappen
Geschroefd scharnier: precieze, spelingsvrije werking van de tang
Ingezette punten: veerstaaldraad, getrokken
Punten met grote contactvlakken: geen verdraaiing van de ringen, eenvoudige montage
Slanke tangkop voor optimale toegang tot het werkstuk
| Type | Borgring |
| Werkbereik | 19-60 mm |
| Bekken diameter | 1,8 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Geatramenteerd |
| Materiaal handgreep | Kunststof |
| DIN-norm | 5254 |
| Gewicht | 170 g |
BORGRINGTANG AS RECHT 19-60
- Model: 920344
-
31,23€
- Excl. BTW: 25,81€

