| Vorm koppeling | Kniestuk |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Aansluiting typenummer 1 - mannelijk/vrouwelijk | Mannelijk |
| Draaddiameter aansluiting nummer 1 | 3/8 Inch |
| Aansluiting nummer 1, draadtype | G |
| Type aansluiting 2 | Draad |
| Aansluiting 2 | Mannelijk |
| Draad maat Aansluiting 2 | 3/8 Inch |
| Type schroefdraad aansluiting 2 | G |
| Materiaal; SAE code | 316 |
| Hoek | 90 ° |
| Max. werkdruk | 16 BAR |
| Lengte | 73 mm |
| Buitendraad (inch) | 3/8 3/8" |
| Nominale diameter | 10 mm |
| Nr. | 3 |
| Radius | 48 mm |
BOCHT 90° 2XBU 3/8"
- Model: 7766312
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
9,70€
- Excl. BTW: 8,02€

