Dit ééndelige pvc zadel gebruik je voor het bevestigen van een buis.
Door de vormgeving blijft de buis vrij van de ondergrond en is UV gestabiliseerd.
Door de vormgeving blijft de buis vrij van de ondergrond en is UV gestabiliseerd.
| Diameter | 80 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 121 mm |
| Toepassing | kunststof buis |
| Materiaal | pvc (polyvinylchloride) |
| Kleur | grijs |
| RAL | 7001 |
| Synoniem | hwa beugel |
WALRAVEN ZADEL, PVC, TYPE 180, 80 MM
- Model: 2551484
-
2,84€
- Excl. BTW: 2,35€

