Dit ééndelige pvc zadel gebruik je voor het bevestigen van een buis.
Door de vormgeving blijft de buis vrij van de ondergrond en is UV gestabiliseerd.
Door de vormgeving blijft de buis vrij van de ondergrond en is UV gestabiliseerd.
| Diameter | 125 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 143 mm |
| Toepassing | kunststof buis |
| Materiaal | pvc (polyvinylchloride) |
| Kleur | grijs |
| RAL | 7001 |
| Synoniem | riool beugel |
WALRAVEN ZADEL, PVC, TYPE 180, 125 MM
- Model: 2551485
-
4,44€
- Excl. BTW: 3,67€

