Toepassingsgebied
Van lichte tot middelmatige begroeiing
Universeel toepasbaar voor standaard afrasteringen
Voor koeien, paarden, schapen, geiten en wilde zwijnen
Eigenschappen
Gemakkelijk te gebruiken
Optische afrastering voltage controle
Optische controle op de aarding
Microprocessor gecontroleerd
Technische informatie
3 jaar garantie
Van lichte tot middelmatige begroeiing
Universeel toepasbaar voor standaard afrasteringen
Voor koeien, paarden, schapen, geiten en wilde zwijnen
Eigenschappen
Gemakkelijk te gebruiken
Optische afrastering voltage controle
Optische controle op de aarding
Microprocessor gecontroleerd
Technische informatie
3 jaar garantie
| Maximale heklengte zonder begroeiing | 20 km |
| Maximale heklengte met lichte begroeiing | 6 km |
| Maximale heklengte met veel begroeiing | 2,5 km |
| Maximale theoretische draadlengte | 90 km |
| Aantal aanbevolen aardpennen | 2 |
| Laadenergie | 5,5 J |
| Maximale ontlaadenergie | 3,5 J |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Spanning bij 500 ohm weerstand | 5700 V |
| Maximale spanning | 11500 V |
| Opgenomen vermogen | 7 W |
| Verpakkingaantal | 9 stuks |
AFRASTERINGSAPP. POWER N3500
- Model: 5223462
-
208,80€
- Excl. BTW: 172,56€

