Toepassingsgebied
Voor het verpompen van (vuil) water
Voor dompelpompen
Bestaat uit
PVC zuigslang
Messing zuigkorf
Messing koppeling met 1" buitendraad en 1" binnendraad
Slangklemmen
Voor het verpompen van (vuil) water
Voor dompelpompen
Bestaat uit
PVC zuigslang
Messing zuigkorf
Messing koppeling met 1" buitendraad en 1" binnendraad
Slangklemmen
| Medium | Water |
| Binnendiameter slang | 25 mm |
| Type | Beluchtingsslang |
| Lengte slang | 7 m |
| DN | 25 mm |
| Materiaal binnenzijde | PVC |
| Materiaal buitenzijde | PVC |
| Maximale werkdruk | 15 BAR |
| Maximale zuigkracht | 0,6 BAR |
| Barstdruk | 30 BAR |
| Kleur buitenzijde | Transparant Groen |
| Kleur binnenzijde | Transparant Groen |
| Maximale werktemperatuur | 60 °C |
| Minimale werktemperatuur | -5 °C |
| Buigradius | 110 mm |
| Type inlage / drukdrager | Spiraal |
| Materiaal inlage / drukdrager | PVC |
| EN norm | 853-2SN |
AANZUIGSLANG SET 7M
- Model: 7873255
-
64,71€
- Excl. BTW: 53,48€

