| Type | Draaiende kap |
| Nominale diameter | 32 mm |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Type - mannelijk/vrouwelijk | Vrouwelijk |
| Draaddiameter | 1-1/4 Inch |
| Hoogte | 23,7 mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Maximale werkdruk | 16 BAR |
| Sleutelmaat | 45,5 mm |
| Koppelingsnummer | 300 |
6-HOEKIGE KAP VERZ. BI 1 1/4"
- Model: 6518630
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
6,23€
- Excl. BTW: 5,15€

