| Type | Draaiende kap |
| Nominale diameter | 25 mm |
| Aansluiting typenummer 1 | Draad |
| Type - mannelijk/vrouwelijk | Vrouwelijk |
| Draaddiameter | 1 Inch |
| Hoogte | 21 mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Maximale werkdruk | 16 BAR |
| Sleutelmaat | 36,5 mm |
| Koppelingsnummer | 300 |
6-HOEKIGE KAP VERZ. BI 1"
- Model: 6518561
- Beschikbaarheid: Niet op voorraad
-
3,53€
- Excl. BTW: 2,92€

