Productbeschrijving
De Husqvarna 535iRXT is een robuuste, krachtige accu-aangedreven bosmaaier, ontworpen voor fulltime professioneel gebruik - lichtgewicht, uitgebalanceerd en krachtig equivalent aan een 35cc benzine-bosmaaier. De E-TORQ-motor en een snijdiameter van 45 cm leveren de prestaties die u nodig hebt om de klus op tijd te klaren. De geïntegreerde connectiviteit maakt het gemakkelijk om gebruiksstatistieken, servicegeschiedenis en laatst bekende locatie in de Husqvarna Fleet Services ™ -app bij te houden. De kegeltandwielen en andere essentiële componenten worden overgenomen uit ons benzineassortiment, terwijl de stijve handgreeptoren en de motorophanging zijn gemaakt van magnesium. Inclusief grasmes en ErgoFeed ™ trimmerkop. (exclusief accu en oplader)
De Husqvarna 535iRXT is een robuuste, krachtige accu-aangedreven bosmaaier, ontworpen voor fulltime professioneel gebruik - lichtgewicht, uitgebalanceerd en krachtig equivalent aan een 35cc benzine-bosmaaier. De E-TORQ-motor en een snijdiameter van 45 cm leveren de prestaties die u nodig hebt om de klus op tijd te klaren. De geïntegreerde connectiviteit maakt het gemakkelijk om gebruiksstatistieken, servicegeschiedenis en laatst bekende locatie in de Husqvarna Fleet Services ™ -app bij te houden. De kegeltandwielen en andere essentiële componenten worden overgenomen uit ons benzineassortiment, terwijl de stijve handgreeptoren en de motorophanging zijn gemaakt van magnesium. Inclusief grasmes en ErgoFeed ™ trimmerkop. (exclusief accu en oplader)
| Afmeting lxbxh | 175 cm x 12.5 cm x 30 cm |
| Type accu | Li-Ion |
| Accuspanning | 36 V |
| Maximale snelheid | 11500 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 80.2 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 96 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1.4 |
| Gewicht zonder accu | 4.9 kg |
| Oem harnas | Balance XB |
| Buisdiameter | 28 mm |
| Aandrijving | Accu |
| Weee classified | Yes |
| Product afmeting breedte imperial | 4.921 inch |
| Motortype | BLDC (borstelloos) |
| Maximale toerental uitgangsas | 8200 t/pm |
| Maaibreedte | 45 cm |
| Draadloze connectie | BLE-HAPP |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 1.2 m/s² |
| Overbrengingshoek | 35 ° |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting | 4.9 kg |
| Buislengte | 1380 mm |
| Oem grasmes | Multi 300-3 |
| Oem trimmerkop | E35B |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Soort smeermiddel conisch tandwiel | Mineraal vet |
HUSQVARNA 535 IRXT, MET MAAIMES EN TRIMMERKOP (ZONDER ACCU EN LADER)
- Model: 967850607
-
899,00€
- Excl. BTW: 742,98€

