Husqvarna 525iRXT is een robuuste, krachtige professionele accu-bosmaaier. Lichtgewicht, goed uitgebalanceerd en vermogen gelijk aan een 25cc benzinemotor. Deze draadloze elektrische bosmaaier is ontworpen voor fulltime gebruik en levert de prestaties die u nodig hebt met een borstelloze E-TORQ-motor en een snijdiameter van 46 cm. Je bedient hem eenvoudig en efficiënt met het intuïtieve toetsenbord en ErgoFeed trimmerfunctie. De anti-vibrerende handgreep van de hoge toren verbetert uw werkcomfort, ook op hellingen. Geïntegreerde connectiviteit voor eenvoudige aansluiting op digitale services. Accu en lader niet inbegrepen.
| Afmeting lxbxh | 176 cm x 66 cm x 53 cm |
| Accuspanning | 36 V |
| Type accu | Li-Ion |
| Maximale snelheid | Maximale snelheid |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 82 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 93 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1 |
| Gewicht zonder accu | 4.2 kg |
| Oem harnas | Balance XB |
| Buisdiameter | 24 mm |
| Aandrijving | Accu |
| Weee classified | Yes |
| Product afmeting breedte imperial | 26 inch |
| Motortype | BLDC (borstelloos) |
| Maximale toerental uitgangsas | 7200 t/pm |
| Maaibreedte | 46 cm |
| Draadloze connectie | BLE-HAPP |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq linker rechter h | 1.3 m/s² |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting | 4.2 kg |
| Buislengte | 1436 mm |
| Oem grasmes | Gras 255-4 |
| Oem trimmerkop | E35B |
| Handvat type | Ossekopgreep |