Husqvarna 525iLK Motorunit
De Husqvarna 525iLK accu-combi-motorunit is qua vermogen gelijk aan onze 25cc-benzinemotorunits. Je kunt hem gebruiken met de meeste van onze combi opzetstukken. Deze snoerloze elektrische combi-machinemotor is ontworpen voor fulltime professioneel gebruik en is uitgerust met een borstelloze E-TORQ-motor om de prestaties te leveren die u voor elke klus nodig hebt. In combinatie met onze professionele opklikbare hulpstukken krijgt u een zeer veelzijdige set gereedschappen voor het maaien, snoeien, heggen, afkanten of reinigen van gras. Geïntegreerde connectiviteit voor eenvoudige aansluiting op digitale services. Batterij en oplader niet inbegrepen.
De Husqvarna 525iLK accu-combi-motorunit is qua vermogen gelijk aan onze 25cc-benzinemotorunits. Je kunt hem gebruiken met de meeste van onze combi opzetstukken. Deze snoerloze elektrische combi-machinemotor is ontworpen voor fulltime professioneel gebruik en is uitgerust met een borstelloze E-TORQ-motor om de prestaties te leveren die u voor elke klus nodig hebt. In combinatie met onze professionele opklikbare hulpstukken krijgt u een zeer veelzijdige set gereedschappen voor het maaien, snoeien, heggen, afkanten of reinigen van gras. Geïntegreerde connectiviteit voor eenvoudige aansluiting op digitale services. Batterij en oplader niet inbegrepen.
| Type accu | Li-Ion |
| Accuspanning | 36 V |
| Afmeting lxbxh hoogte | 90 cm x 22.5 cm x 15.5 cm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 86 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 95 dB(A) |
| Equivalent trillingsniveau ahv eq voor achter hand | 1.4 m/s² |
| Overbrengingsverhouding | 1 |
| Gewicht zonder accu metric | 2.4 kg |
| Buisdiameter metric | 24 mm |
| Aandrijving | Accu |
| Product afmeting breedte imperial | 8.9 inch |
| Motortype | BLDC (borstelloos) |
| Maximale toerental uitgangsas | 8400 t/pm |
| Maaibreedte metric | 42 cm |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting metric | 2.4 kg |
| Buislengte metric | 600 mm |
| Handvat type | Beugel |
| Buislengte imperial | 23.622 inch |
HUSQVARNA 525ILK MOTORUNIT (ZONDER ACCU EN LADER)
- Model: 970551601
-
489,00€
- Excl. BTW: 404,13€

