De professionele kwaliteit en prestaties van deze accu-bosmaaier pakken dik gras en lichte struiken effectief aan in alle weersomstandigheden. De borstelloze E-torq-motor heeft actieve koeling voor maximale efficiëntie en is aan de achterkant gemonteerd voor een optimale balans en motorbescherming. Het ergonomische handvat, de digitale gebruikersinterface, het premium harnas en de zachte handgreep verhogen het comfort en gemak. De meegeleverde trimmerkop, Combi Guard en metalen grasmes zorgen elke keer weer voor perfecte resultaten. Onderdeel van Husqvarna BLi-X 36V accusysteem.
| Afmeting lxbxh | 181 cm x 71 cm x 48 cm |
| Maximale snelheid | 8400 t/pm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 83 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 96 dB(A) |
| Overbrengingsverhouding | 1 |
| Oem harnas | Balance 35 |
| Buisdiameter | 24 mm |
| Aandrijving | Accu |
| Weee classified | Yes |
| Product afmeting breedte imperial | 27.9 inch |
| Motortype | BLDC (borstelloos) |
| Maximale toerental uitgangsas | 5800 t/pm |
| Maaibreedte | 42 cm |
| Draadloze connectie | Not applicable |
| Overbrengingshoek | 30 ° |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting | 3.5 kg |
| Buislengte | 1436 mm |
| Oem grasmes | Gras 255-3 |
| Oem trimmerkop | T35 M10 |
| Handvat type | Ossekopgreep |