De Husqvarna 220iR combineert hoge prestaties met uitstekende ergonomie en is daardoor een optimale grastrimmer voor grote tuinen. De U-handgreep, de telescopische steel en het gevoerde draagstel zijn verstelbaar en garanderen een comfortabele en aangename gebruikerservaring, zelfs tijdens uitgebreide trimsessies. Dankzij de traploze snelheidsregeling kunt u het vermogen ook aanpassen aan de taak die u uitvoert. Naast de R25-trimmerkop voor effectief trimmen van gras wordt er een Tri-Cut-trimmerkop met kunststof messen meegeleverd, die ideaal is voor zwaardere taken, zoals overgroeide gebieden buiten de tuin. Bij opslag en transport van de trimmer profiteert u van de telescopische steel en de inklapbare handgreep, waardoor hij zeer compact en eenvoudig te hanteren is. Maakt deel uit van het flexibele 36V-BLi-X-systeem van Husqvarna, waardoor één accu voor verschillende gereedschappen kan worden gebruikt.
| Type accu | Li-Ion |
| Accuspanning | 36 V |
| Afmeting lxbxh hoogte | 172 cm x 68 cm x 53.1 cm |
| Geluidsdrukniveau bij oor vd gebruiker | 85.4 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau lwa | 94 dB(A) |
| Gewicht zonder accu metric | 4.3 kg |
| Oem harnas | Draagtuig |
| Buisdiameter metric | 36 mm |
| Aandrijving | Accu |
| Product afmeting breedte imperial | 26.77 inch |
| Motortype | BLDC (borstelloos) |
| Maximale toerental uitgangsas | 6800 t/pm |
| Maaibreedte metric | 36 cm |
| Overbrengingshoek | 0 ° |
| Gewicht excl accu en snijuitrusting metric | 3.93 kg |
| Buislengte metric | 820 mm |
| Oem trimmerkop | R25 & Tri-Cut B |
| Handvat type | Ossekopgreep |
| Buislengte imperial | 32.283 inch |